Выберите цвет:
Расширенный поиск

Файловый архив Как загрузить файлы Проблемы с регистрацией? Калькулятор мультифида Новичкам читать !!! Справка
Вернуться   westsat.net.ua > РАЗНОЕ > Интернациональный раздел > Україна
Загрузка...
Правила S-Finder Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы
Старый 25.08.2011, 21:58   #11
zhyryk.roman
Проверенный

 
Аватар для zhyryk.roman
 
zhyryk.roman вне форума
Регистрация: 06.02.2011
Страна: Ukraine
Адрес: Тернопільська обл. Залішицький р-н с.Устечко
Возраст: 38
Сообщений: 203
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 240 раз(а) в 87 сообщениях
Репутация: 981
Отправить сообщение для zhyryk.roman с помощью Skype™
По умолчанию Re: С днем независимости Украины!

Цитата:
Сообщение от nmishurovski Посмотреть сообщение
zhyryk.roman, що мається на увазі?
Яка різниця, хто президент, незалежність в Україні з 1991 року, тільки не для всіх!
Коли депутат, або президент, хто б він не був, говорять про незалежність, вони мають на увазі себе рідних, свою незалоежність, яку вони для себе збудували і в Україні, а особливо за її межами.
Ромка, ти мабуть мав на увазі химерну незалежність для всіх?
Згадай з історії, створення незалежної України в 1918 році, за невеличкий проміжок часу, скільки керівників, хотіло керувати Україною, і кожний по своєму і кожний як-найкраще...
Так ти прав , що незалежність отримали неусі.
А завесь період вільної України президенти підтримували свою ідеологію, наприклад: Кравчук - ми є вільна україна ми добилися незалежності і нацоьму розпочався крух України, тому що прийшла хвиля людей не будувати а руйнувати. Кучма просидів два терміни за рахунок того ,що підтримував спокій в країні. Його коронна фраза *маємо те що маємо* мається наувазі тещо залишилося від Кравчука. За Кучми мафія почала переїжати із вулиць у чиновненські кабінети яка присмокталася до владьного корита.Ющенко - його мета євро союз, нато За нього країна увійшла у всесвітьню торгову мережу, ми дізналися хто ми є і звідки наше коріння, він розповів на увесь світ який штучний голод був і його підтримали усі окрім Росії яка і доцихпір невизнає цього, за рахунок того ,що визнавши це вона має компенсувати Україні матеріальні збитки так як це зробила Німечинна. Одна на мою думку помилка це невзаємо-розуміння у верхній гілці влади. Янукович - це взагалі не призидент. Я незнаю як можна було допустити того хто неможе навіть два слова зв"язати.За нього почалася повна трагедія зі словом "беспредел по понятиям" Тут за останнього президента є що мені сказати і надіюсь кожен зі мною погодиться.


Це є особисто моя думка
__________________
Orton 4100c new, Orton HD TS 9600 13e 4.8e 4w 53e
  Ответить в расширенном режиме
Старый 27.08.2011, 20:59   #12
nmishurovski
Модератор

 
Аватар для nmishurovski
 
nmishurovski вне форума
Регистрация: 19.10.2009
Страна: Ukraine
Адрес: Кировоградская обл. Украина
Возраст: 58
Сообщений: 359
Сказал(а) спасибо: 13.072
Поблагодарили 2.182 раз(а) в 525 сообщениях
Репутация: 9007
По умолчанию Re: С днем независимости Украины!

Цитата:
Сообщение от zhyryk.roman Посмотреть сообщение
Ющенко - його мета євро союз, нато За нього країна увійшла у всесвітьню торгову мережу, ми дізналися хто ми є і звідки наше коріння, він розповів на увесь світ який штучний голод був і його підтримали усі окрім Росії яка і доцихпір невизнає цього, за рахунок того ,що визнавши це вона має компенсувати Україні матеріальні збитки так як це зробила Німечинна. Одна на мою думку помилка це невзаємо-розуміння у верхній гілці влади.
Це є особисто моя думка
Ромка, я бачу ти виділив правління Ющенка, а для мене вони всі однакові як близнюки.
Ти висвітлюеш основні питання правління Ющенка:
- про всесвітню торгову мережу, а мені зразу ж приходять на думку взаємоведносини, вони практично такі ж самі як і відносини в бувшому СРСР. Росія завжди була основоною і направляючою силою. А ти думаєш, що в євросоюзі краще, добре стелять, та гадко спать буде. Політика є політика, в кожному союзі є свої правила, які обов"язкові до виконання і чамусь ніхто із реформаторів не говорить, що це всерівно умови, які завжди нерівні, а з нашою економікою тут нічого навіть порівнювати, ми в хвості.
- про голод і штучний голод, так від мого рідного села зосталася третина людей, тільки ніхто не говорить, що зараз села взагалі вимирають і моє також, зникають з лиця землі і нікому до того немає діла, і голоду немає!
Тільки і чутно, що про демократичні перетворення...
- про євросоюз, так у нас уже був союз, в 1991 році замість того щоб перетворити його в демократичний союз, ми його успішно розвалили, розділилися, а тепер хочемо в другий союз, значно багатший, а саме головне на все готове. А ми потрібні там? І взагалі, хто з наших фейсом вийшов, уже давно в євросоюзі живе, а до нас тільки в парламент та на банкову приїздить на роботу.
- про непорозуміння скажу так, кожний керівник партії, божок
хоче бути єдиним і неповторним. Тому і порозуміння між ними ніколи і не буде. Вони навіть про країну в якій народилися, вчилися, живуть наживши немалі статки говорять:" ця країна", "в цій країні".

Последний раз редактировалось nmishurovski; 28.08.2011 в 15:52.
  Ответить в расширенном режиме
Старый 27.10.2014, 18:11   #13
Nolf
Новичoк

 
Аватар для Nolf
 
Nolf вне форума
Регистрация: 01.05.2013
Страна: Ukraine
Адрес: Ukraine, Kiev
Сообщений: 2
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 10
По умолчанию Re: С днем независимости Украины!

Можно смело говорить С новым днем рождения, Украина!
  Ответить в расширенном режиме
Старый 24.08.2016, 13:55   #14
vansai
Проверенный

 
Аватар для vansai
 
vansai вне форума
Регистрация: 07.03.2014
Страна: Ukraine
Адрес: Украина
Возраст: 49
Сообщений: 111
Сказал(а) спасибо: 354
Поблагодарили 381 раз(а) в 117 сообщениях
Репутация: 1153
По умолчанию Re: С днём независимости Украины!

З Днем Незалежності, Україно!
Вітаємо всіх зі святом. Бажаємо кожному громадянину щастя, сімейного затишку і мирного неба над головою!
Слава Україні!🇺🇦

З Днем Незалежності, Україно!
Вітаємо всіх зі святом. Бажаємо кожному громадянину щастя, сімейного затишку і мирного неба над головою!
Слава Україні!����

Последний раз редактировалось credo; 24.08.2016 в 18:45. Причина: Дубль
  Ответить в расширенном режиме
Старый 24.08.2016, 13:57   #15
Tarazi
Проверенный

 
Аватар для Tarazi
 
Tarazi вне форума
Регистрация: 06.08.2015
Страна: Portugal
Адрес: Europa
Возраст: 66
Сообщений: 121
Сказал(а) спасибо: 463
Поблагодарили 271 раз(а) в 102 сообщениях
Репутация: 1133
По умолчанию Re: С днем независимости Украины!

Ти одвічна — у пісні, у слові,
Ти у думах співця-кобзаря,
Україно моя казкова,
Наше серце для тебе співа.
Живи, Україно! Живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Співай, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.
  Ответить в расширенном режиме
Ответ

Социальные закладки

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Новости О переходе Украины на цифровое ТВ viskom Эфирное и кабельное ТВ 364 27.11.2023 23:20



Текущее время: 01:01. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.
Время генерации страницы 0.14092 секунды с 16 запросами